A katasztrófavédelem egyre szélesebb körű kihívásai iránt érdeklődő fiatalokat várja alap- és mesterképzéseire a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Katasztrófavédelmi Intézete. A képzéseken a hallgatók megismerkedhetnek a katasztrófavédelem, a tűzvédelem, a mentésirányítás és az iparbiztonság legfontosabb kérdéseivel és bepillantást nyerhetnek a tűzoltók bátor helytállást követelő életébe is. Olyan ismeretekre is szert tehetnek, mint például a szociológia, a biztonságpolitika, a közpénzügyek és a logisztika. Az intézet hallgatói hamarosan a legmodernebb körülmények között, a folyamatosan fejlődő Ludovika Campuson élhetnek és tanulhatnak majd. A végzettekre biztos munka, kiszámítható életpálya vár.

Bővebben: LINK