Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar kollégium

Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar kollégium 2017-01-04T06:54:23+00:00

A HHK képzésének központja a Zrínyi Miklós Lakatanya és Egyetemi Campus, amely Budapest 10. kerületében, a Hungária krt. 9-11. száma alatt található.

A honvédtisztjelöltek számára az elhelyezést is itt biztosítja az egyetem. Hivatalosan nem kollégiumban, hanem szállón laknak hallgatóink három fős szobákban és un. hat fős blokkokban, amelyekhez egy- egy fürdőszoba tartozik. Szobánként televízió, hűtő és internetes csatlakozási lehetőség van. Emeletenként mosókonyha és konyha segíti a honvédtisztjelöltek mindennapjait. A honvédtisztjelölteknek a szállón való bentlakás kötelező. Képzésük alatt térítésmentes oktatást, szállást és élelmezési ellátást biztosítunk számukra. Ez utóbbi napi háromszori étkezést jelent.