RTK: felsőoktatási rendészeti képzés, egyedül az országban

A nyomozói, a büntetés-végrehajtási vagy a migrációval kapcsolatos hivatás iránt érdeklődő fiatalok számára is kínál számos képzési lehetőséget a hazai felsőoktatás egyetlen rendészeti képzést folytató kara. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar (RTK) már négyéves alapképzésekkel, mesterképzésekkel és doktori képzéssel is várja leendő hallgatóit, akikre biztos elhelyezkedés és kiszámítható életpálya vár. Az itt végzettek a rendőrség mellett olyan rendészeti szerveknél tölthetnek be hívatást, mint például a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, valamint a magánbiztonsági, és az önkormányzati rendészet. A kar hallgatói a megújuló Ludovika Campuson speciális képzési központban és modern kollégiumban tanulhatnak és élhetnek. A karon diplomát szerzőkre biztos álláshely és kiszámítható életpálya vár.

Bővebben: LINK

2018-01-31T07:54:17+00:00 2018.01.31.|NKE, RTK|