ÁKK: a közigazgatási képzés fellegvára

Egy nagy múltú intézmény megújult képzési kínálattal várja leendő hallgatóit, akik érdeklődnek az állam ügyei iránt. Az Államtudományi és Közigazgatási Kar (ÁKK) ma már doktori címet adó államtudományi mesterképzést is folytat, de ide jelentkezhetnek azok is, akik a közigazgatás-szervező alapképzésen szeretnék tanulmányaikat végezni. A kar közigazgatási mesterképzést és speciális közgazdászképzést is kínál leendő hallgatóinak, akik mesterdiplomájuk megszerzése után a Közigazgatás-tudományi Doktori Iskolában teljesíthetik ki tudományos érdeklődésüket. Az ÁKK az ország egyik legmodernebb campusán működik, ahol egy 600 fős, kiválóan felszerelt kollégium is várja a felvételit sikeresen teljesítő fiatalokat.

Bővebben: LINK

2018-01-24T07:26:20+00:00 2018.01.24.|AKK, NKE|