Várunk a NETK-n!

Ha a nemzetközi képzések érdekelnek, akkor nálunk a helyed most szombaton! A Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar ugyanis a Ludovikán várja a nemzetközi pálya iránt érdeklődő fiatalokat január 28-án, szombaton 10 órától.

Az eseményen külön előadásokon mutatkoznak be a kar szakjai, valamint a kutatóközpontok is. Az alap- és mesterképzések mellett így információkat kaphattok az Amerika Tanulmányok Kutatóközpontról, a Kínai Közigazgatás-, Gazdaság- és Társadalomkutató Központról, valamint a Stratégiai Védelmi Kutatóközpont működéséről is. Az információs standokon találkozhattok a karon működő szakkollégiumok és a hallgatói önkormányzat képviselőivel, valamint megtekinthetitek a rendezvénynek helyszínt adó Ludovika Főépületet és az Orczy úti Kollégiumot is.

A részletes programok itt érhetőek el: PDF

2017-01-27T08:04:14+00:00 2017.01.27.|NETK, NKE|