Nyílt nap az ÁKK-n

Már csak pár napot kell aludni, és az ÁKK képzéseiről és a felvételivel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról is informálódhatnak mindazok, akik ellátogatnak a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Államtudományi és Közigazgatási Kar (ÁKK) nyílt napjára. A január 14-ei rendezvényen a pályaválasztás előtt álló fiatalok az egyetemi hallgatói élet fontosabb pillanataiba is betekinthetnek, valamint részletes tájékoztatást kaphatnak az új államtudományi mesterképzésünkről.

Az NKE Ludovika Főépületében tartandó eseményen az egyetem és a kar vezetői tájékoztatják a középiskolásokat az intézmény képzéseiről és az egyetemi campus fejlesztéséről. Az előadások mellett bemutatkoznak majd az egyetemi szakkollégiumok, a doktori iskolák és a hallgatói önkormányzatok is. A résztvevők a felvételi információk mellett tájékoztatást kapnak a többi között a szakmai gyakorlati és a nemzetközi lehetőségekről, valamint a diákhitelről is. A leendő hallgatók bemutató órákon vehetnek részt, majd bejárhatják a történelmi hagyományokkal rendelkező Ludovika Főépületet és megtekinthetik az Orczy Úti Kollégiumot is.

További részletek:

Letöltés: ÁKK nyílt nap program.docx