Szekszárdi-Pályaválasztási-Kiállítás-2 Szekszárdi-Pályaválasztási-Kiállítás-3 Szekszárdi-Pályaválasztási-Kiállítás-4 Szekszárdi-Pályaválasztási-Kiállítás-5 (1) Szekszárdi-Pályaválasztási-Kiállítás-1

Az NKE Hallgatói Önkormányzata is részt vett a szekszárdi pályaválasztási börzén, ahol nagy érdeklődés volt az egyetem képzései iránt. Több mint 500 -an látogattak ki az eseményre, sokan tudatosan keresték fel az NKE Babits Mihály Rendezvényközpontban felállított standját, ahol tájékoztatást kaptak a fiatalok az egyetemi képzéssel és az elhelyezkedési lehetőségekkel kapcsolatban, de sokan kíváncsiak voltak az épülő Ludovika Campusra is. Az NKE EHÖK hamarosan több pályaválasztási eseményre ellátogat majd, a pontos időpontokról később adunk tájékoztatást.